HARDWARE

Vybavení pro On-line virtuální konference ve FHD kvalitě

Klasické obchodní služební cesty, nejsou nutností a lze je je úspěšně nahradit virtuálními konferencemi.

Hlavní naší myšlenkou bylo propojit účastníky konference v co nejvyšší kvalitě, což i přes pokročilé technologie současnosti, je nejvyšším úskalím. Překvapivě standardem jsou konference pouze v rozlišení 720p, což odpovídá kvalitou televiznímu vysílání první vlny digitalizace před patnácti lety.

Chtěli jsme víc a dosáhli jsme přenosové kvality 1080p, což je srovnatelné s běžným televizním standardem současnosti. Za těchto podmínek i na monitorech velkých úhlopříček, je obraz srovnatelný s obrazem na televizním přijímači. Podmínkou je dostatečné datové připojení k internetu, pro každý počítač zapojený do konference potřebujeme rezervovat optimálně 10Mb v příchozím i odchozím spojení, tedy obyčejné xDSL a LTE linky s touto konektivitou mohou mít problémy.

Do konferenční místnosti dokážeme umístit několik kamer, například na horní hranu monitoru, na kterém probíhá samotná videokonference, tak aby každý účastník byl v "očním" kontaktu s ostatními členy, druhou kameru na stativ a zobrazovat například pracovní plochu přednášejícího, třetí kamera může sloužit jako skener, pro zobrazení tištěných podkladů.

Mezi kamerami může přednášející přepínat, nebo umožňujeme i spojení několika kamer do jednoho obrazu.

Samotnou záležitostí je snímání zvuku, systém doplňujeme jedním či více stolními mikrofony, případně "Headsety", tak aby zvuk byl snímán v nejlepší možné kvalitě.

Pokud je potřeba v konferenční místnosti zrealizovat standardní přednášku, nebo školení, instalovaný monitor lze propojit pomocí dalších vstupů s běžnými notebooky přednášejících.

Cenová kalkulace je velmi individuální, v případě zájmu nás kontaktujte.

Servery, stanice a laptopy

Primárně spolupracujeme se společností HP.

Třeba proto, že desktopy jsou "Made in Czech Republic". Oceňujeme záruku 3 roky na "železo" s reakcí následující pracovní den.


Kopírovací stroje a tiskárny s nízkými náklady na provoz DEVELOP, MINOLTA

Několik let dodáváme stroje Develop. Předností je velmi efektivní provoz. Nabízíme možnost pronájmu těchto zařízení za velmi přijatelných podmínek.Kamerové systémy

Přibližně v roce 2006 jsme montovali první IP kamery, vybrali jsme si výrobce Vivotek, tyto kamery, až na pár výjimek , fungují dodnes. Tedy kamerové systémy stavíme na této značce.


Nákup techniky je potřeba promyslet, rádi Vám poradíme, kontaktujte nás.

Proč je důležité vybrat kvalitní hardware

Notebooky rozlišujeme na notebooky určené pro podnikový, či sektor organizací a pak na plastové - to je kategorie spotřební elektroniky. Jak vypadá spotřební elektronika po několika letech provozu jsme pro vás natočili.