IP KAMERY

UNV - UniView - skvělý obraz, kvalitní provedení, velmi vysoká spolehlivost , velký výběr modelů pro pokrytí různých oblastí.  Výborné noční záběry díky funkci Smart-IR. Velmi snadné nastavení a množství funkcí. Propojení s mobilní aplikací EZView pro chytré telefony a tablety. 

Mobilní aplikace EZ View a propojení s CLOUDEM?

Velmi jednoduché - každý rekordér NVR UNV lze prostřednictvím LAN portu připojit k internetu a PROPOJIT s účtem UNV.

Do tohoto účtu lze přidat libovolné množství NVR rekordérů a přistupovat do něj z libovolného počtu zařízení - chytrých mobilů, tabletů, počítačů. 

Také jakýkoliv svůj NVR můžete nasdílet pro přístup z jiného UNV účtu - to se hodí například, když potřebijete pohlídat svůj objekt například sousedem, který používá také kamery UNV, ale pod svým účtem tak, že mu udělíte práva pro přístup s omezenou časovou platností třeba 14-ti dní.

EZView skvěle spolupracuje s mobilními telefony. Při překlopení telefonu dojde k zobrazení vybrané kamery na celou obrazovku. 

Podle rychlosti připojení internetu, aplikace nastavuje kvalitu přenosu. Což lze ale také ovlivnit stiskem tlačítka na obrazovce, v tuto chvíli je to režim "SD".

Corridor mode na kamerách UNV

Speciální funkce vhodná pro monitorování v úzkém a vysokém prostoru - kameru otočíme o 90° a nastavíme ji do Corridor módu - následně už jen v NVR zvolíme, že kamera používá  tento režim. Takto se již kamera bude zobrazovat i na mobilních zařízeních v aplikaci EZView.

Wi-Fi kamery UNV

K čemu kamery s Wi-Fi? Vždyť přeci k ní musím zase natáhnout napájení... Navíc kvalita videa a signál Wi-Fi...

Takže pokud již máte od nás kvalitní pokrytí Wi-Fi signálem prostřednictví naší OMADY, tak oceníte tuto skvělou věcičku.

IP kamera s Wi-Fi posazená na stativu! Totiž, tuhle kameru můžete operativně stěhovat po svém areálu a podle momentálních potřeb hlídat, to co zrovna potřebujete.

Tak že jednou to může být stroj na obrábění kovu, podruhé ovládací panel kotle, nebo jen když potřebujete pohlídat něco, kam se vám prostě opakovaně nechce chodit. V aplikaci na mobilu si otevřete obraz a sem tam se mrknete, co se "tam" děje. Prostě skvělé řešení!

UNIVIEW extended POE transmission - vzdálenost 250metrů?

Velmi, velmi dlouhé trasy....

Vzdálenost 100m kabelového vedení lze snadno s kamerami překročit a pak běžné IP kamery nefungují, padají a zamrzají....

Takže extended POE transmission, přepne kameru, switch nebo POE NVR do speciálního režimu, kdy kamery fungují i na kabelu dlouhém 245m! No to je téměř jedna krabice datového kabelu, skvělé řešení!

UNV NVR s integrovaným POE switchem - NVR302-08E-P8-B

Velmi chytře navržené zařízení, integruje klasický NVR rekordér a osmi portový POE switch s funkcí Extended POE.

Takže nemusíte zvlášť řešit POE switch , zvláštní napájení pro POE switch, toto zařízení poskytne vše v jednom. Namontujeme kamery a kabely zakončíme v tomto zařízení. Jednoduché, tiché, praktické.

Svorkovnice - přímo z aplikace EZView tedy můžete spínat výstupy na tomto NVR tak, že třeba port 1 rozsvítí světlo, port 2 zapne sirénu, nebo cokoliv jiného, třeba dopravník na uhlí...

Kamery nahrazují chybějící okno.

Potřebujete z kanceláře vidět za roh, na dvůr, nebo na parkoviště?

Skvěle řešíme pomocí monitorů velkých úhlopříček od 104cm do 185cm.

Do kamerového systému přidáme další NVR třeba jen pro čtyři kamery a propojíme s monitorem, pak si můžete vybrat, která kamera je ta nejdůležitější.

Srovnání klasické IP kamery a kamery UNV s funkcí Smart-IR

Takže toto je klasika, situace jak se kamery vyvinuly během několika posledních let.

Dříve osvětlení bylo řešeno klasickými IR-LED diodami - nejdříve 12ti, pak 24mi, nakonec 36ti, spotřeba v nočním režimu stoupala a výsledek vždy vypadal nějak takto. V noci jsme viděli, což byl úspěch.

Parametry této kamery jsou tyto: Čip HI3518, snímač 2MP/ rozlišení 1080p/objektiv 3.6mm/24xIR LED

UNV a Smart-IR. Přestože se jedná o nejobyčejnější kameru, tak je skvěle vidět, jakým způsobem si dokáže "vytáhnout" i minimum světla z okolního prostředí.

Parametry: UNV IPC2124LR3-PF28M-D, snímač 4MP/ rozlišení 1520p/objektiv 2.4mm/Smart-IR

Aktivní kamery UNV

Kamery se stále posouvají. Nahrávat umí každá. Upozornit na narušení objektu už každá ne. A co takhle upozornit narušitele, že o něm víte? Kamera se rozsvítí, začne z reproduktorů "česky mluvit" a na mobil vám pošlete aktuální fotku. Vy si spustíte aplikaci a začnete s narušitelem komunikovat. Skvělé. Mrkněte na video .

UNV kompatibilita

Doplňujeme starší kamerové systémy novými prvky UNV.  Takže například máme síť, ve které nalezneme dožívající analogy, mainstream IP kamerových systému Vivotek a nové kamery UNV - vše je kompatibilní, vše dohromady funguje.

Připojíme kamery až na vzdálenost 250m - UNIVIEW extended POE transmission.Přehled parametrů cloudových služeb UNV:

Přehled parametrů cloudových služeb UNV

Konec podpory IE11 a konfigurace kamerových systémů:

VBS skript, který vyvolá spuštění IE11 ve Windows 10 a 11:

Doporučujeme udělat si v nějaké svojí složce  nový textový soubor, doplnit do něj:

CreateObject("InternetExplorer.Application").Visible=true

Soubor uložit s příponou vbs.

Druhý soubor má stejný obsah:

CreateObject("InternetExplorer.Application").Visible=true

Soubor uložit s příponou vbx.


Doporučujeme na ploše vytvořit zástupce na tento soubor.

Poklikem na zástupce spustíte "starý dobrý" IE11.