Certifikovaný partner POHODA, Certifikovaný partner instalace SQL/E1:

Od roku 2012 jsme partnerem společnosti Stormware s.r.o. Nabízíme veškeré produkty této společnosti s možností instalace, zaškolení a předání zkušeností pro optimalizaci práci se software.

Síťová instalace:

Instalace síťových verzí vyžadují určitou úroveň znalostí IT problematiky, umíme si poradit s instalací a nastavením systému, individuálním zaškolením uživatelů.

Instalace produktů POHODA SQL, POHODA E1 a PAMICA SQL:

Vyšší řady produktů, které pro svůj provoz potřebují SQL server, vyžaduje znalost IT problematiky. Naše certifikace je dokladem toho, že si s touto problematikou také umíme poradit.

Aktivace programů:

Po instalaci provádíme aktivaci programů a jejich registraci do Zákaznického centra, tak aby v pořádku dorazily aktualizace programů a práce se software byla velmi jednoduchá.

7.1.2021: POHODA ÚPLNĚ ZDARMA!

Pokud vystavujete omezené množství dokladů? Nebo si chcete vyzkoušet, jak skvěle Pohoda funguje, máme pro Vás verzi POHODA START!


1.12.2020: Přijďte k nám pro POHODU a získejte slevu 10% na instalaci a další vybavení.

Například na zálohování, síťové prvky a další hardware.


6.2.2020: Proč po aktualizaci Microsoft Windows a Microsoft Office nelze spustit program?

Níže naleznete postup opravy pro základní řadu MDB produktů POHODA, TAX a PAMICA:

Chyba v aktualizaci těchto systémů mohla poškodit komponenty Access Database Engine. Níže Vám přinášíme návod, jak postupovat, aby se případný problém vyřešil.

Zde naleznete komponenty Access Database Engine k instalaci :

1. komponenta

2. komponenta

Pomocí odkazů výše si stáhněte potřebné komponenty, restartujte svůj počítač a následně můžete komponenty nainstalovat. Přihlášení do programů by už mělo fungovat bez problémů.

Jestliže problémy s přihlášením nemáte, komponenty není potřeba instalovat.

(Zdroj www.stormware.cz)