VOIP Internetová telefonie

Nebudeme vás lákat na levné volání, to umí každý a každý ví, že pak obyčejná menší firma provolá třeba na deseti telefonech jen pár desítek korun měsíčně. Pro nás je skvělé řešení Migrace, neboli přenos čísla původní linky a lze přenést číslo pevné linky, vybraná čísla ISDN ale především také i číslo mobilu!

  • Paralelní zvonění - revoluce! Perfektní řešení pro vytíženou linku, jednoduše zákazník volá na jedno číslo provozovny, nebo můžeme použít i přenesené číslo mobilu a zvoní nám IP telefon na recepci, po pěti sekundách mobil na servise a po deseti sekundách mobil vedoucího. Mobily samozřejmě mohou být u jiného operátora, také můžeme nastavit postupné zvonění na více IP telefonů.

  • K cenám volání - tedy v ČR na mobily za 0,59Kč/min, na "klasické pevné linky" ve špičce za 0,49Kč/min a třeba do Číny za 0,40Kč/min a samozřejmě v rámci sítě volání zdarma - což je perfektní řešení díky cloudové voip ústředně - jednoduše na každé pracoviště umístíme IP telefon, s rychlou volbou pro deset čísel v rámci firmy a hlasitým reproduktorem. Najednou nemusíte chodit mezi kancelářemi, ale jen voláte, vytváříte konferenční hovory a vše ve skvělé kvalitě zvuku.

  • Ceny jsou orientační pro září 2021 a více naleznete v ceníku Odoriku.


  • V případě že máte ve vaší firmě či organizaci už několik IP telefonů a používáte je tedy na volaní mezi kancelářemi, jelikož volat přes IP telefony je velmi pohodlné, rychlé a IP telefonie poskytuje vysokou kvalitu hovoru, můžete využít přístroje s Wi-Fi připojením.

  • Pro skladníky, techniky ve výrobě, přesně pro tyto profese, které se pohybují "na place", přechází mezi výrobními halami, administrativou, máme přenosné IP telefonní přístroje.

  • Základním požadavkem je kvalitní pokrytí Wi-Fi signálem, například naší Omadou, a pak už každý technik může být vybaven IP telefonem WP810 doplněným o handsfree. Toto zařízení může automaticky přijímat příchozí hovory, tedy zaměstnanec nemusí po kapsách lovit mobil, přemýšlet kdo mu to volá, automaticky hovor příjme a nemusí například odkládat krabici, kterou zrovna nese v rukách.

  • To vše zase můžeme kombinovat s paralelním zvoněním, tedy nejdříve zazvoní IP telefon v jeho kanceláři, pokud to nezvedne do pěti zazvonění, začne mu zvonit WiFi IP telefon.

Maximální efektivita, to jsou naše řešení IP telefonie.

A taková drobnost - pár seniorům jsme pomohli zbavit se nesmyslného paušálu za pevnou linku, kterou používali jen na občasné telefonování - číslo jejich původní pevné linky jsme přenesli a připojili je k VOIP, nastavili paralelní zvonění na mobil. Za rok už ušetřili minimálně 3000,- Kč.