SLUŽBY

Financování dodávek techniky

Vybavit celou síť nové firmy, nebo provést celkovou modernizaci je nákladná záležitost. Nabízíme možnost leasingu na prvky od 16.000,- Kč až do stovek tisíc, splatnost od 24 do 60 měsíců. Splátky jsou přímou nákladovou položkou.

Datové trasy, optické prvky a elektrické rozvody pro IT infrastrukturu

Síť umíme dodat jako celek, datové rozvody, zásuvky, rozvaděče v kategoriich 5, 6, 7. V současné době je častým problémem nedostatek elektrických zásuvek 230V, tedy doplňujeme síť o samostatné okruhy určené pro připojení IT prvků, jištěné přepěťovou ochranou. Dalším prvkem je propojení odlehlejších částí provozů, které propojujeme optickými vlákny.

Internetová telefonie

Ve spolupráci s operátorem Odorik připojujeme zájemce o telefonii prostřednictvím "internetové" datové linky.

Přednosti, které vítají klienti:

  • Paušál za "pevnou linku" 0,- Kč, tedy nikoliv několik stovek za klasickou pevnou linku.

  • Přesměrování v případě nedostupnosti "pevné linky" za 0,- Kč (to že bude volání zvonit i na jiném zařízení - například mobilu).

  • Levné volání, tedy v ČR na mobily za 0,59Kč/min, na "klasické pevné linky" ve špičce za 0,49Kč/min a třeba do Číny za 0,40Kč/min.

  • Ceny jsou orientační pro září 2020 a více naleznete v ceníku Odoriku.

  • IP telefony Grandstream - například přijetí hovoru stiskem tlačítka bez nutnosti zvednout sluchátko, telefonování prostřednictvím hlasitého reproduktoru, více na webu Grandstream.

Servery, stanice a laptopy

Primárně spolupracujeme se společností HP.

Třeba proto, že desktopy jsou "Made in Czech Republic". Oceňujeme záruku 3 roky na "železo" s reakcí následující pracovní den.

Kamerové systémy

Přibližně v roce 2006 jsme montovali první IP kamery, vybrali jsme si výrobce Vivotek, tyto kamery, až na pár výjimek , fungují dodnes. Tedy kamerové systémy stavíme na této značce.


Kopírovací stroje a tiskárny s nízkými náklady na provoz

Několik let dodáváme stroje Develop. Předností je velmi efektivní provoz. Nabízíme možnost pronájmu těchto zařízení za velmi přijatelných podmínek.

Dohledový systém

Nad provozem sítí našich klientů dohlíží náš Dohledový systém. Do našeho dispečinku se schází informace o aktuálním datovém toku, dostupnosti aktivních prvků, stavu antivirových programů a zachycených infiltracích. Díky tomuto systému víme o problému u klienta okamžitě a reagujeme na něj rychleji, než ho klient sám zjistí.V případě zájmu nás kontaktujte prostřednictvím formuláře.